ÖVRIGT / Mattor / Bao-tou/suiyan 7633374
nr 763 3374
Bao-tou/suiyan
Tidigt 1900-tal, 79x157
Kondition: fläck, en kortsida med skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 4 juni 2012
kl 17:43:35
4/6 15:46:21
1.500 kr
4/6 16:51:51